Za nami X Kongres EFPA POLSKA

To bez wątpienia największe wydarzenie całej społeczności EFPA w tym roku. Merytoryczna część Kongresu, jak i jego oprawa także należała do najlepszych w historii.

Wyjątkowe spotkanie; Jedyne miejsce, gdzie mamy okazje się spotkać; Każdy rok wnosi coś nowego, widać ogromny postęp, jestem zadowolony; jak zawsze najwyższy poziom; Czekamy na następny Kongres; Wszystko przygotowane na najwyższym  poziomie.

To są Wasze opinie o Kongresie, którymi zechcieliście się z nami podzielić. Padły konkretne propozycje wydłużenia Kongresu, czy zorganizowania panelu złożonego z samych Doradców EFPA, aby bardziej dogłębnie mówić o rzeczach dla Was ważnych.

Dziękujemy za Waszą obecność i wysokie noty! Wasze oceny (w skali 1-5):

  • Stopień spełnienia oczekiwań Doradców EFPA wobec Kongresu – 4,68
  • Turniej wiedzy o rynku kapitałowym Średnia 4,78
  • Wspólny wieczór certyfikowanych doradców i gości Średnia 4,91
  • Prowadzenie Kongresu Średnia 4,94
  • Jak oceniasz miejsce Spotkania Średnia 4,94

To wydanie Newslettera jest w dużej mierze relacją z Kongresu. Tym, którzy nie uczestniczyli w nim dostarczamy w Newsletterze wiele informacji, artykułów z zakresu tematyki poruszanej w trakcie spotkania.

W zakresie pomysłów na kolejny Kongres wskazaliście temat PPK jako ten, którym powinniśmy się zająć w 2020 r.. O PPK piszemy już dzisiaj (artykuł Ewy Małyszko) i zamierzamy kontynuować go w kolejnych wydaniach.

Zapraszam do lektury i do oglądania filmu z Kongresu!

Edyta Bogacka

Redaktor Newslettera, Certyfikowany Doradca Finansowy EFPA EFA