To już 10 lat EFPA Polska!

To już 10 lat EFPA Polska! Zaczynaliśmy praktycznie od zera, w grupie ludzi, którzy chcieli cos więcej zrobić dla rynku doradztwa finansowego niż być jego uczestnikiem jako pracownicy, kadra menadżerska, doradcy zatrudnieni w instytucjach finansowych. Pod wodzą Marioli Koszczyc-Szymańskiej stworzyliśmy dużą organizację i rozpoznawalną społeczność. Jest nas już prawie 1 000 Certyfikowanych Doradców.

W tym wydaniu Newslettera świętujemy te 10 lat. Wiele w nim wypowiedzi osób związanych z EFPA od początku i obecnie. Celebracja rocznicy znajdzie swój fantastyczny finał w dniu 20 września 2019 r. na corocznym Kongresie EFPA Polska.

Okrągła 10tka to także okazja do zaprezentowania Wam nowej szaty graficznej Newslettera: bardziej dynamicznej, kolorowej i interaktywnej. Wierzymy, że Wam się spodoba.

Oprócz wspomnień, gratulacji i życzeń jak zwykle przeczytacie kilka ciekawych tekstów i refleksji od Doradców EFPA z mBanku. Tym razem będzie o wojnie handlowej, funduszach indeksowych i Efekcie Krugera-Dunninga.

Otwieram nowe 10-lecie EFPA Polska!

Edyta Bogacka

Redaktor Newslettera, Certyfikowany Doradca Finansowy EFPA EFA